Para Pengarah

 

BIL.

NAMA

TEMPOH BERKHIDMAT

1.

Ir. Pang Leong Hoon

1959 - 1966

2.

Ir. Francis Chong Foo Nang

1969 - 1973

3.

Ir. Fadzil Bin Hassan

1974 - 1979

4.

Ir. Lung Heng Toh

1979 - 1983

5.

Ir. Azizan Bin Ariffin

1984 - 1985

6.

Ir. Yuen Kai Tat

1986 - 1989

7.

Ir. Shanmuganathan

01.01.1990 – 15.01.1991

8.

Ir. Tan Chee Beng

16.01.1991 – 29.02.1992

9.

Ir. Hj.Mohd. Nor @ Ghazali Bin Omar

01.03.1992 – 15.09.1994

10.

Ir. Saw Hin Seang

16.9.1994 – 31.12.1995

11.

Dato’ Ir. Tan Jiak Kim

01.01.1996 – 08.04.2005

12.

Dato’ Ir. Ong Siew Heng

01.05.2005 – 15.06.2007

13.

Dato’ Hj. Abdul Malek Bin Dollah

16.06.2007 – 14.01.2010

14.

Dato’ Hj. Zulkefli Bin Hassan

14.01-2010 -31.10.2014

15.

Dato' Ir. Haji Shaharuddin bin Ibidin

1.11.2014 - 23.12.2017

16. YH. Dato' Ir. Haji Jamil bin Shaari 02.01.2018 - KINI

 

 
Hakcipta Terpelihara  © 2017  Jabatan Pengairan dan Saliran Malaysia Negeri Pahang,
Tingkat 8, Bangunan Komtur, Bandar Indera Mahkota, 25626 Kuantan, Pahang Darul Makmur
Tel: 609-573 3100 Fax: 609-573 3440/2976  
 Email: Alamat emel ini dilindungi dari Spambot. Anda perlu hidupkan JavaScript untuk melihatnya.
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer 11.0 & Mozilla Firefox 54.0